22. ledna 2019

Country bál v Hradišti. Konečně je plnoletý

Uherské Hradiště – Máte-li chuť na netradičně strávený čas ve společnosti lidí, kteří rádi tančí klasické polky či valčíky, ale stylové country tance, zajděte si v sobotu (26. ledna) na XVIII. telegrafní country bál, který letos nabývá plnoletosti.

K tanci i poslechu budou ve velkém sále klubu kultury hrát od 19.30 hodin dvě kapely. Hostem pořádajícího Telegrafu bude zlínský Jack´s band. Prožít bálové setkání můžete také s tanečním kroužkem Kentucky z Nivnice a s ukázkami a výukou country tanců. „Stylové oblečení bude vítáno. Koně lze ustájit za Klubem kultury, colty odložte laskavě v šatně,“ žádají pořadatelé plesu, country & bluegrassová kapela Telegraf s Klubem kultury Uherské Hradiště. Pořadatelé slibují, že chybět nebude ani bohatá tombola, půlnoční hra o ceny a snad vyjdou i tradiční Bálové noviny. Určitě proběhne i „plnoleté překvapení“, westernové i newesternové, otevřen bude populární Tomi bar a ve foyer klubu pak bufet.

Předprodej vstupenek je možný u kapely (mobil 605 782 158) a v pokladně Klubu kultury od 15. do 25. ledna (Po, St, Čt od 15 do 17 hodin).

(zs)