20.VÝROČÍ

Ano, je to jen těžko uvěřitelné, ale této krásné akce jsme se zúčastnili již 21x (a tudíž jsme oslavili 20. výročí od prvního hraní). Poprvé to bylo roku 1999 a od toho roku jsme ani jednou nevynechali ... opravdu! Takže diplom "ZA VÝDRŽ", který jsme dostali je oprávněný. A doufáme, že opravdu ještě vydržíme ...

Za krásného, mrazivého počasí se tradiční putování "Okolím Břestecké skály" opět tradičně vydařilo. Těžko odhadnutelné množství návštěvníků snědlo (sbaštilo, či si odvezlo domů) vepřové pochutiny z 1250 kg masa. Jenom ovarové a gulášové polévky bylo uvařeno více než 650 litrů (!). Samozřejmě, že jsme většinu dobrot i ochutnali ....a vše bylo opravdu výtečné.

Hala byla tradičně zaplněná do samého závěru. Kromě ochutnávání jsme si samozřejmě i hezky zahráli, v závěru došlo i na tanečky. Některé vypadaly i jako country tance, jeden vyjímečný tanečník však měl však spíše, k zábavě všech diváků, "zaděláno na break dance" :o)

Za 2 roky bude mít Pochod také své výročí - bude se konat 40. ročník. A dle slov hlavního organizátora Petra se máme všichni na co těšit ...... tak se těšíme.

Telegraf na scéně ...

... společná fotka se spokojenými (doufáme) návštěvníky ...

... a již zmiňovaný diplom "ZA VÝDRŽ" ... tak doufáme, že ještě vydržíme.