Byli jsme poctěni, když se na nás obrátil přítel, muzikant a (hlavně) velký příznivec naší kapely s tím, že by byl velmi rád kdybychom mu mohli zahrát na oslavě velkých kulatin. Samozřejmě, že nebylo co řešit a nabídku jsme přijali  (s radostí, neboť v jeho studiu jsme natočili své CD a připravujeme i to další).

Neradostně však začala už příprava celé akce v restauraci "U Koníčka" - hned při vybalování aparatury se nám podařilo rozbít jeden lustr. To nebyl radostný začátek, ale jeden střep jsme si schovali do bedny, kam si ukládáme různé podobné "poklady", a které říkáme "kolektivní telegrafní paměť" - občas ji otevřeme a vzpomínáme .....

Celá akce pak již probíhala bez jakýchkoli problémů. Všichni jedli, pili a dobře se měli. Na speciální oslavencovo přání jsme nacvičili i novou píseň, která se nám natolik zalíbila (zvláště v našem podání), že jsme ji zařadili i do telegrafního repertoáru (původně ji zpívala Rattlesnake Annie s Michalem Tučným) - Dám sbohem řekám.

Na hraní a zpívání jsme na akci nebyli sami. Setkali jsme se zde i s naším kamarádem, hradišťským rodákem,  Martinem, který skvělým způsobem dokáže napodobit nejen hvězdného Elvise, ale i spoustu osobností české a slovenské kulturní i politické scény. A potlesk návštěvníků si zcela zasloužil.