Hráli jsme v úplně nově zrekonstruovaném areálu Pahrbek u Napajedel. Nutno říci, že je to velmi hezky opraveno. Přijeli i naši oblíbení kroměřížští tanečníci i ostatních návštěvníků se objevilo celkem hodně, i když většinou jen projížděli. Bohužel však z této akce nemáme ani jedinou fotku. Ani jsme neviděli samotné odemykání řeky a kanálu.

Trošku jsme se i zlobili na pořadatele, kteří nás postavili, tam kam nás postavili - totiž na parkoviště, zády k terase hospody. Takže před námi byl velký otevřený prostor, kde nikdo nebyl a na záda se nám dívali navštěvníci z přeplněné hospody, pro které to byl jistě zážitek. Prý to jinak udělat nešlo ....

Také jsme si vytvořili jeden úplně nový rekord, a to v balení aparatury a nástrojů. Bylo to tak - bouřka, která už nějaký čas hrozila se rozhodla, že už hrozit nebude a rozpoutala docela značnou dešťovou průtrž. Stačili jsme jen přistavit auta, otevřít kufry a bez ladu a skladu veškeré naše vybavení (dřevěné i elektro) doslova naházet dovnitř.

Za svou snahu jsme však byli odměněni dobrou večeří (mimo jiné). A když jsme přijeli do Hradiště, tak už byla bouřka pryč.