TAK JSME SE DOČKALI !

CD "MÁM SVŮJ SEN" SE DOČKALO SVÉHO KŘTU   A MÍŘÍ MEZI POSLUCHAČE !

 

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

14.8.2010

U SLOVÁCKÉ BÚDY

 

Sešli jsme již v brzkých odpoledních hodinách, chtěli jsme mít jistotu, že vše bude připraveno tak, jak bychom si to představovali.

Největší starosti jsme měli s počasím, protože předpověď byla hodně katastrofická (silný vítr a bouřky), ale ukázalo se, že ani meteorologové nejsou vševědoucí a celý večer se odehrával v krásném, vlahém letním večeru.

Od samotného počátku hraní (cca 18 hod) se parket zaplňoval tanečníky.  Na přestávky se zase parket  vyprazdňoval, protože všichni měli také hlad a žízeň - o tyto potřeby se výtečně staral plně zásobený stan s občerstvením.

... odvážná děvčata se nedala příliš pobízet a rychle se chytila mikrofonů. Za našeho odvážného doprovodu si střihla dva staré bluegrassové standardy - Skákal pes a Prší, prší ...

... Jirka nás přijel podpořit i tentokrát a my jsme byli za jeho podporu hodně rádi ...

Samotný křest CD vypukl krátce před 21 hodinou, kdy jsme na parket pod pódium pozvali i dva kmotry. Prvním byl hradišťský místostarosta Stanislav Blaha a druhým ředitel Klubu kultury Antonín Mach. Samotný akt se pak odehrál v klidu a v uvolněné atmosféře, kdy oba kmotři popřáli našemu CD úspěch a spousty posluchačů. Ke křtění jsme nepoužili tradiční šampus, ale netradiční (a stylovější) whisky Tullamore Dew a na úspěch jsme si také společně připili. Od kmotrů jsme také dostali krásný dar, který si vychutnáme na některé z příštích akcí.

V krásné atmosféře jsme si užívali svěží večer a s námi i rekordní počet návštěvníků těchto pravidelných akcí.

   
 
   
A samozřejmě jsme nezapomněli ani na předání "čestných" CD. Hlavně těm kamarádům, kteří nás "přesvědčovali tak dlouho, až přesvědčili!"

Hráli jsme a tancovalo se ještě dlouho po půlnoci. A slibovaná bouřka ? Byla! A velká! Ale přišla až nad nedělním ránem, kdy jsme už měli vše sklizeno a spokojeně spali.

 

 

Fotografie na této stránce pořídili Milan Zámečník a Jirka Pospíšil.