VIII. TELEGRAFNÍ COUNTRYBÁL - PŘEDBÁLOVÉ ANNONCE V TISKU

   PONDĚLÍ 26.LEDNA 2009    Autor : vrt

Telegrafní country bál

UH. HRADIŠTĚ - Milovníci country už netrpělivě vyhlížejí poslední lednový den, kdy je Telegraf pozve na osmý telegrafní country bál. Večer se ponese ve stejném duchu jako v letech předchozích, jen s Telegrafem budou do tance hrát březolupští Jižané a historicky poprvé se bál uskuteční v Klubu kultury.

„Tato změna měla několik důvodů,“ tvrdí Rumíš, kapelník Telegrafu. „Country tance jsou docela náročné na prostor, takže tanečníci chtěli větší parket, další si stěžovali, že kapacita sálu je malá.“

Pro pořadatele větší prostor znamená náročnější podmínky pro výzdobu. „Věřím, že sál návštěvníky svou výzdobou překvapí a potěší, stejně tak obchůdek s westernovými doplňky od zápalek po klobouky,“ dodává Rumíš s úsměvem.

Kromě tradiční bohaté tomboly, půlnoční soutěže a překvapení bude rovněž tradičně tančit a vyučovat country tance zlínský Dreams Country a večer rozjedou Hopsálek z Napajedel a Country Klubko ze Starého Města.

„Nebude to předtančení v pravém slova smyslu,“ upozorňuje Rumíš. „Jedná se o kroužky, kde se děti učí tancovat nejrůznější country tance. Takže nám předvedou, co umí. Máme za to, že je důležité, aby měly možnost se ukázat před spoustou lidí, užít si zaslouženého potlesku, který jim bude impulsem k dalšímu snažení.“

Telegrafní country bál začíná tuto sobotu 31. ledna ve 20.00. Vstupenky jsou zakoupení v Městském informačním centru a před bálem v pokladně Klubu kultury.

 

   SOBOTA 31.LEDNA 2009    Autor : Milan Zámečník

Telegraf zahraje v hradišťském Klubu kultury

Uherské Hradiště - Po sedmi letech mění tradiční Countrybál skupiny Telegraf místo konání. Z kapacitně již nedostačujícího sálu Orlovny proto zamířila oblíbená akce do velkého sálu uherskohradišťského Klubu kultury. Přesto byla již v pátek 30. ledna většina lístků prodána. Za Telegrafem přitom míří fanoušci až z Karviné či Bratislavy. Před bálem, který se uskuteční v sobotu 31. ledna se ale muzikanti měli co ohánět. Roman Rathúský a Robert Adamec museli během několika hodin sál proměnit v saloon. Kromě skvělé muziky připravují členové a kamarádi Telegrafu i řadu zajímavých soutěží a samozřejmě bohatou tombolu.