8.9.2007 - 2x denně to jde taky

AKCE č.1 - HECFEST - ROVNÁ (nad Jankovicemi)

Po úspěšném loňském nultém ročníku se letos konal oficiálně 1. ročník HECFESTu - přehlídky country & bluegrassových seskupení z blízkého (i trošku vzdálenějšího) okolí. My jsme vstupovali hned v první třetině programu, neboť jsme se museli navečer přesunovat zpět do Uherského Hradiště, kde nás čekalo vystoupení v restauraci Koruna. Kdo se tedy této akce  zúčastnil ? Samozřejmě domácí kapela V3, ze Zlína přijeli Karma a Hazard, hradišťskou oblast pak  reprezentovali Jirka Černíček, Štrůdl, Je nás moc a Telegraf. Zatancovat přijeli malí tanečníci z Nivnice a bylo to velmi příjemné zpestření celého odpoledne. Počasí bylo ucházející, sice pod mrakem, ale nepršelo, takže i stánek s občerstvením byl neustále obležen. Nemohli jsme se dlouho zdržet, ale i tak si myslím, že akce byla vydařená a že zde je určitě potenciál pro další ročníky. Takže přejeme hodně zdaru.

... z děla se večer i střílelo ...

... doufám, že ne na pohyblivé cíle .

     ... snad se zase za rok sejdeme.

Na oficiálně 2.ročníku HECFESTu.

TĚŠÍME SE !!

 

AKCE č.2 -  KORUNA (Uherské Hradiště)

V rámci Slavností vína v Uherském Hradišti je pořádána spousta akcí. Ta naše k nim patřila také. Měla se však odehrát v prostorách zahrady této restaurace. Avšak počasí bylo proti. Zatímco odpoledne bylo sice pod mrakem (ale nepršelo), tak večer si už počasí dělalo co chtělo. Déšť, vítr, zima. Za těchto podmínek se celá produkce celkem logicky přesunula do restaurace - bylo tam teplo, sucho a bezvětří. Bohužel však také málo místa pro posluchače i pro tanečníky. Lidé soustavně přicházeli a zase odcházeli, protože si neměli ani kde sednout, ani kde pořádně tancovat. I tak to byl docela hezký, prodloužený večer a doufáme, že příště už nám bude počasí více nakloněno.

... v plném nadšení a nasazení jsme hráli celý večer, až nás ráno prsty bolely ... tanečníci si stěžovali na bolest nohou ... prostě hezký a úspěšný večer