prvomájové zlínské vyhrávání

1. máj 2007 - zlín a Kroměříž

Byl 1. máj, byl lásky čas .... no čas lásky možná byl, ale určitě ne venku, protože byla hodně velká zima - na toto datum. Z toho vyplynula i drobná ústrojová nekázeň, zjevně viditelná i na velkou vzdálenost. Rádi jsme přijali (již po několikáté) pozvání na tradiční prvomájové hraní v parku u zlínského zámečku. Kromě nás (hráli jsme hned první, takže jsme to měli první i za sebou) se představil zlínský Hazard, slovenský Country Team a vsetínští Gympleři.

  • Na akci se objevil i "náš milý, bývalý" Martin Mikl-Mazlík a střihl si s námi Svítání, protože se Rumíš ještě nestihl naučit jeho hlas (a ani to už nestihne, protože se Tomovi zželelo jeho marné snahy a naučil se ho sám).

  • Sid také obzvláštnil naše vystoupení tím, že si vzal dvě banja, která v průběhu produkce střídal (a také neustále dolaďoval).

  • Rumíš doma zapomněl klobouk !

Kolem poledne se však již oteplilo (asi se sluníčku ta muzika líbila) a my jsme vyrazili na ještě jednu "štaci". Cílem byl Kroměříž - i když tentokrát inkognito - a hlavně jeden sympatický domeček (se sympatickými obyvateli). A co si budeme namlouvat i se sympatickou zahrádkou, kde se peklo masíčko a ve džbánu bylo studené pivíčko. Bylo to perfektní,  až relaxační, odpoledne a my jsme si ho opravdu užili.

... bylo nám až kýčovitě krásně ...