emblém a "vstupenka" na Kopýtko

    VI. PUCKOVO KOPÝTKO

      ČERNÁ VODA - 4.6.2005

        hájenka "V podhradí"

.... tradiční akce s tradičním průběhem .....

..... zástavu jsme vztyčili ihned po příjezdu, ale když začalo pršet, tak jsme ji opět raději uklidili ...... déšť byl věrným průvodcem celého víkendu. Když na chvíli ustal, tak to bylo jen proto, že si potřeboval oddechnout ...

Jen na okraj - k dešti se váže i jedna "zábavná historka". Když jsme se v sobotu probouzeli po klidné noci, tak začal Robin láteřit Vaškovi (6), že nezavřel u auta okno, a že do něj (pochopitelně) napršelo. V tom se ozvalo z Rumíšova stanu k Robinovi (silně ospalým, unaveným hlasem) : " píp, píp (cenzura), když už jsi v tom zavírání, tak zavři i střešní okno u mého přibližovadla". A tak jsme sušili auta dvě. Tak to bylo jen tak na okraj. Konec "zábavné historky".


V sobotu jsme vyrazili (již tradičně) na poznávací výlet do okolí. Na Rejvíz vyrazili lenoši - to jsou všichni kromě Rumíša a Bětky, kteří dali přednost trápení v sedle svých kol. Na fotografii je jasně vidět Plecháček, konečně, na kolenou ..... což bylo komentováno tak, že mu to sluší a že mu už chybí jen kbelík se saponátem a rýžák v pravé i levé ruce a že je vidět, jak to má hezky z domova nacvičeno ...... (s čímž nesouhlasil).

 


 

Samozřejmě, že jsme nezapomněli na to hlavní, proč jsme se na Kopýtko vydali. V deštivém odpoledni jsme odvedli svůj výkon (bohužel s námi nebyl Martin, který ochořel pro jistotu už doma), odměněni jsme byli jednak potleskem a jednak pravidelným přísunem slivovice, protože skutečně byla zima velká. V průběhu odpoledne byla v místní občerstvovně dokonce snížena (o celou jednu třetinu) cena svařáku. Kromě nás se pod přístřeškem objevily skupiny Nealko, Gog, Podjezd a závěr večera a noc patřil skupině Naprd.

Na fotografii (kde stojíme, naštěstí pod přístřeškem) jsou proudy vody řítící se z oblak naprosto zřetelné. 


 

 

 

V neděli ráno, už sluníčko svítilo i hřálo, tak jsme si mohli všichni dopřát svou "snídani v trávě".

Doufáme, že příští ročník bude slunečnější a teplejší .......