|
IV. hradišťský country
bál v orlovně
UH. HRADIŠTĚ (art) - V sobotu 22. ledna se od 20.00 opět zaplní
hradišťská orlovna při IV. country bálu, který pořádají společně jednota
Orla s kapelou Telegraf. O předtančení se postará Hopsálek z Napajedel a
tradičně tančit a vyučovat bude taneční kroužek Dreams Country Zlín.
Velmi milým úvodem bálu bude předtančení dětského kroužku Hopsálek,
jehož členové leckterého tanečníka strčí hravě do kapsy. Diváky hlavně
zaujme jejich clogging, což je styl tance velmi blízký oblíbenému stepu.
„Letošní bál zahájí polonéza z Apalačských hor a mezi dalšími tanci
budou i tance z francouzské Kanady, Country Dance Waltz či Apalačský Reel,“
prozradil Roman Rathúský, organizátor a kontrabasista Telegrafu. „Tyto
tance jsou novinkou na našem bále, ale rozhodně nezapomeneme ani na ty
tance, které se na orlovně objevily v minulosti.“
Již tradičně bude na bále také prodejna nejrůznějších westernových
doplňků, od cvočků na boty až po klobouky, a opravdu bohatá tombola.
Jedním z překvapení bude i rozšíření Telegrafu o dalšího muzikanta.
O koho jde, to nám nikdo z hudebníků nechtěl prozradit, prý se máme v
sobotu zastavit. Dobrá tedy. Pokud budete mít stejnou cestu jako my,
můžete si vstupenku koupit již dnes v Městském informačním centru v Uh.
Hradišti nebo přímo v orlovně v den country bálu.
Autor: art
|