SILVESTR 2003 - NOVÝ ROK 2004

Jen velmi krátce se několika málo snímky vrátíme k Silvestru. Oslavili jsme ho na naší malé "základně", kde pravidelně zkoušíme. A abychom se tentokrát příliš nenudili (nééé, že bychom se někdy na zkoušce nudili), tak jsme sebou vzali i své drahé (někdy dokonce velmi drahé) polovičky i dětmi.

Jak je vidět, tak jsme se věnovali (mimo jídla) i sportu. Vyhrál Rumíš - protože byl nejlepší (proč se nepochválit, že ?)

Jak se dá vidět, tak jsme i hráli na hudební nástroje. A jak je vidět, tak člověk ani nemusí moc předstírat nadšení k tomu, aby si s námi mohl zahrát. Zklamání z porážky v "hokejovém" turnaji bylo ještě příliš velké (to jediné ho omlouvá).

Laďu jsme se snažili nazvučit novým typem mikrofonu, ale moc mu to nešlo a z tohoto důvodu byl v následujícím okamžiku  tvrdě potrestán za "falešnou hru".....

Jinak se nám všem oslava líbila a nic tedy nebránilo tomu, abychom si o půlnoci všichni společně připili a popřáli sobě (a tím pádem i všem ostatním) ať jsme zdraví, ať nám chutná a hlavně - ať nám to hraje....