Pohřební služba Graf - Tele s hlubokým zármutkem oznamuje, že naše BVK (Bojové Vozidlo Kapely) již není mezi námi (slza). HERKUL, jak jsme toto vozítko nazývali, skončil tiše (bohužel právě v okamžiku, kdy jsme si přáli naplno slyšet pravidelný hukot a tlukot jeho čtyřválce). Ano, byl to čtyřválec, i když všechny válce využíval víceméně nepravidelně. Snad i to bylo příčinou jeho posledního výfukového vydechnutí (slza).

Vždy budeme vzpomínat na to, jak lidé vybíhali z hospod, aby se na vlastní bulvy přesvědčili, že se tam skutečně všichni vejdeme. A že jsme ho nešetřili - byla tam naše aparatura, kontrabas a my jsme v něm byli většinou čtyři, občas pět. Ve svém vrcholném okamžiku pak v sobě měl HERKUL sedm lidí včetně kontrabasu. Skutečný HERKULES.

Milý Herkule, když už se objevila nějaká závada, stačila chvilka a kousek drátku a už jsi zase fungoval (pouze při zavaření motoru jedním nezodpovědným řidičem byla nutná větší oprava). A když přišlo jaro, tak jsi vždycky tak hezky rozkvetl..... Jenom jsi si nemohl poslední dva roky samou radostí zatroubit, protože Ti klakson utrhli příslušníci policie, když zkoušeli couvat.... (lehký úsměv)

Již brzy Tě, milý Herkule, vyprovodíme na Tvou cestu poslední. Do místa posledního odpočinku Tě vyprovodí rachot našich slzí, protože všichni víme co se s Tebou v METALŠROTu Tlumačov udělají ti, kteří k Tobě nic necítí (slza, slza, vzlyk) . Na druhou stranu je třeba si říct, že i v Tobě bylo hodně často něco cítit (ale často to bylo hlavně naší vinou).

Odpočívej a neboj se. My na Tebe nezapomeneme a když bude zábava v nejlepším,tak vzpomeneme i nějakou historku s Tebou.

* * * * * * NIKDY NEZAPOMENEME !! * * * * * *