ZELENÁČOVA ŠOPA - 30.4.2002

Jirka má narozeniny

Jirka E. známá to osoba zlínské BG scény se (kupodivu) dožil kulatých narozenin. I řekl si, když oslava tak pořádná - a pozval všechny kamarády do Zelenáčovy šopy. Tak se tam dobře sedělo, hrálo, vykládalo a samozřejmě i gratulovalo oslavenci. Kdyby se měla všechna přání vyplnit, tak by tu snad Jirka byl ještě minimálně 150 let a na jeho "síle" by se ani takový věk nepodepsal.

Milý Jiří, takže ještě jednou - pevné zdraví, dobrý sluch, hodně síly, "čistý vzduch" !!

 

Jiří si s každým (tedy téměř každým) uskupením i zahrál. Na snímku to "postihlo" nás. Jirka si s námi zahrál a zazpíval Bluegrass Melody a Robin byl konečně spokojen - měl na pódiu svého kaskadéra.

     

No a zde je vidět jeden z našich dárků. Unikátní, premiérové, a capella (a pro jistotu nějakou dobu nereprizovatelné) provedení skladby Everybody's Gonna Have A Wonderful Time Up There.Náš nejlepší kapelní textař (zatím to ještě nikdo jiný nezkoušel) Laďa ji opatřil českým textem s názvem Marná víra v lepší čas, čímž původně optimistická skladba získala celkem jiný náboj. On však tvrdí, že není pesimistická, jakože ani on není pesimista - on je totiž správně informovaný optimista .....

 
 

V průběhu večera vystoupily i tyto kapely (kromě jiných samozřejmě) ....

TOUHA TŘI MUŽI VE ČLUNU BLUEGRASS RYZLÍNG
PODJEZD HAZARD ... a někteří už z toho měli oči navrch hlavy .....