ORLOVNA - 25.1.2002

HRADIŠŤSKÝ COUNTRY BÁL

.....tento plakát byl vidět poměrně hodně ...

Naší snahy si povšiml i místní tisk a tak 21.1.2002 vychází annonce na náš bál.

.... v té době už byl sál prakticky vyprodán ....

V tomto složení jsme večer hráli - vypomoci na dobro nám příjel ze Zlína Hal (na fotce zcela vlevo).

Spolu s Amalgamem jsme se na pódiu celkem pravidelně střídali, takže jsme měli možnost si zatancovat i my - což se nám na většině akcí, kde hrajeme nepodaří.

¨Tento country bál byl společným projektem TELEGRAFu a další hradišťské skupiny AMALGAM.

Chvíli nám trvalo než jsme pro společný projekt získali i třetího - místní jednotu Orla, jejichž sál byl pro tuto akci nejvhodnější.

A heslo akce :

"Ať už je zase v Hradišti country bál, ať se zpívá a tančí country třeba až do rána".

Výzdobu sálu si vzaly kapely na starost samy a velmi děkujeme za zapůjčení výzdoby a pomoc s výzdobou sálu. Naše díky patří hlavně do Květné a do Kudlovic.

....prvním společným tancem byla promenáda ....

Promenádu, stejně jako další tance, vysvětloval a učil Petr "Bubák" Bělík ze Zlína, který tak dal všem návštěvníkům možnost se něco z tanečního umění přiučit. Zájemců bylo dost.

Skvěle se na bále prezentoval náš host - taneční kroužek Dreams Country ze Zlína, který tance nejen výborně předvedl, ale vzal mezi sebe i mnohé z přihlížejících, kteří si netroufali.

Dreams v průběhu večera předvedl pět country tanců. Jeden hezčí než druhý.

Navštivte stránky DREAMS COUNTRY ZLÍN http://dreams.3web.cz

.......z vystoupení tanečního kroužku DREAMS COUNTRY ze Zlína .......

Většina návštěvníků byla spokojena (aspoň nám to říkali), dobře si zatančili. My jako organizátoři jsme samozřejmě také spokojeni - vždyť přišla taková spousta lidí, že jsme je ani nemohli všechny pustit dovnitř (nakonec tam bylo cca 150 návštěvníků). Všichni se bavili, tancovali, občas si i někdo zazpíval. Takže cíl akce - zasadit se o to, aby byl v Hradišti po letech country bál a zase se tancovaly country tance byl splněn.

Samozřejmě, že nemohlo být všechno perfektní - jako u všech akcí, které se pořádají poprvé. Ale o několika drobnostech, které nevyšly tak jak bychom chtěli víme. Víme také, jak je odstranit - takže na podzim (nejpozději pak v zimě) na dalším hradišťském bále Na shledanou.

A co na to tisk ? Hned v pondělí 28. ledna 2002 se čtenáři Dobrého dne s Kurýrem mohli dočíst, .......