TELEGRAFNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - 27.4. - 1.5.2001

STARÉ HUTĚ

Dobře nám bylo, když jsme se vydali na "soustředění". Cíl byl jasný - hrát, hrát, poslouchat a hrát. Ne zcela se nám to vydařilo, neboť všechna omladina, která tam byla, měla celkem jiný názor a hodlala všechny strýčky a tetičky pořádně využít. Přesto se nám však dařilo a hráli jsme co jsme mohli (na turistiku, na schovávanou, na honěnou apod. - dokonce došlo i na karty).

Naštěstí existují dokumentární fotografie, které jasně dokazují, že jsme sáhli i po nástrojích (venku i uvnitř) a tím pádem i hráli a zpívali.

 
PRAVDA PRAVDOUCÍ

Pravdou pravdoucí je, že po náročném celodenním (částečně i celonočním) programu už někteří jedinci neměli sílu vzdorovat přírodě a některé zkoušky se sice konaly za jejich přítomnosti (ale jakoby tam nebyli). A někteří byli čilí až moc ....

Uvidíme, jak se tato jejich "nezodpovědnost" projeví na celkovém projevu TELEGRAFu.    
     

.... to jsou krky, co ?!!

FOTOGRAFOMANIA

Vzhledem k tomu, že jsem tam měli i fotografický aparát, došlo i na focení nástrojů (fotku obdržel každý člen kapely jako důkazní materiál - kdyby snad po nějaké obzvláště vydařené akci nebyl schopen poznat svůj nástroj, aby mohli pomoci přihlížející, taktéž se dobře bavící a pomoci nebohému.

Jenom pro pořádek - spodní řada zleva - kytara FURCH J61, mandolina NOVOTNÝ "A", banjo KREUZER, v zadní řadě (také zleva) - kontrabas typu a značky naprosto neznámé.